0
Twój koszyk jest pusty.
Język:

Co jest grane


 


 

 

07.03.2019., "SEKRETY KOBIETY", OLSZTYN, AWANGARDA BIS, GODZ.19.00

 

Program piosenek o tematyce kobiecej, recital z myślą o kobietach - czyli o kobietach, dla kobiet (i nie tylko ;)) i co ważne, śpiewane przez kobietę. Atrakcyjny pogram, różnorodny stylistycznie, ale utrzymany w konwencji piosenki literackiej. W repertuarze znajdują się popularne, znane szerokiej publiczności piosenki śpiewane w języku polskim oraz angielskim, a także utwory autorstwa Agi Symołon.


 

OLS BAND & AGA SYMOŁON (jazz) - 22.02.2019, OLSZTYN, ZAKĄTKI EUROPY

 

XV BAL CHARYTATYWNY NA RZECZ SZPITALA DZIECIĘCEGO W OLSZTYNIE W RESTAURACJI ZAKĄTKI EUROPY

 

Już 22 lutego w Zakątkach Europy po raz piętnasty zagra mała „Wielka Orkiestra” czyli piętnasty bal charytatywny na rzecz pacjentów Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Przy restauracji działa grupa ludzi o wielkich sercach i gorących umysłach, zbierających środki na potrzeby szpitala dziecięcego niosącego pomoc naszym milusińskim. Mamy w naszych szeregach radnych, byłego mistrza olimpijskiego, ordynator oddziału okulistycznego, dziennikarza radiowego, przedsiębiorców oraz emerytów. Łączy nas wspólny cel niesienia pomocy szpitalowi, który ratuje nasze dzieci. W dn. 22.02.2019 będziemy kontynuować tę akcje. Będzie to jak zawsze wesoły wieczór obfitujący w wiele niespodzianek muzycznych, kulinarnych i rozrywkowych. Warto wziąć udział.

Koncert został odwołany z przyczyn  niezależnych od zespołu.