0
Twój koszyk jest pusty.

Polityka prywatności


Szanowni Państwo!

 

Polityka Prywatności – Warsztaty Wokalne Studia Piosenki StArt-Off


Właścicielem serwisu jest Agnieszka Symołon prowadząca działalność pod firmą „Agencja Artystyczna StArt-Off” przy ul. Piłsudskiego 83a, 10-449 Olsztyn, NIP:739-243-48-59, dalej zwany „Studio Piosenki StArt-Off".

Korzystanie z usług Studia Piosenki StArt-Off wymaga wcześniejszego zaakceptowania zasad zawartych w Polityce Prywatności i Regulaminie Świadczenia Usług znajdujących się na tej stronie.

Studio Piosenki StArt-Off zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Wprowadzane w przyszłości zmiany nie wpłyną na podstawową zasadę nieudostępniania pod żadnym pozorem ani w żadnym wypadku danych osobowych osobom trzecim.

 

Dane osobowe

Studio Piosenki StArt-Off gwarantuje pełną poufność danych osobowych użytkowników zgodnie z ustawą z dnia 29 września 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883). Wszelkie dane osobowe przekazane w związku z korzystaniem z serwisu są gromadzone, przechowywane, przetwarzane i udostępniane tylko w zakresie potrzebnym do świadczenia usług lub innych celów zgodnych z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

Główną zasadą jaką kierujemy się w Polityce Prywatności jest zasada, iż nigdy i pod żadnym pozorem nie sprzedajemy oraz w żaden inny sposób nie udostępniamy osobom trzecim jakichkolwiek danych personalnych i adresowych klientów naszego serwisu. Korzystanie z oferty Studia Piosenki StArt-Off oznacza akceptację warunków polityki prywatności.